Sprzymierzeńcy i Darczyńcy

Nie możemy sprawić, aby nasi podopieczni zaczęli chodzić, ale możemy nauczyć ich samodzielności, aby poradzili sobie w życiu, aby byli odważni w spełnianiu marzeń i wierzyli we własne siły! I to możemy zrobić dzięki Państwa pomocy!

W gronie Darczyńców Fundacji jest już kilkadziesiąt firm, które łączą dobro z rozwojem biznesu. Część z nich realizuje cele zrównoważonego rozwoju w ramach swojej strategii.

Cieszy nas fakt, że zarówno osoby prywatne jak i firmy z którymi podejmujemy współpracę, zostają z nami na dłużej. Dzięki Państwa zaangażowaniu każdego dnia zmieniamy świat osób z niepełnosprawnością. Dziękujemy!

Współpracę z biznesem zawsze opieramy na zasadzie win – win. Staramy się, by cele biznesowe łączyć z celami i potrzebami społecznymi, a wszystko po to, by trwale wpływać na jakość życia osób z niepełnosprawnością.

Bierzemy udział w programie Social Business Accelerator (Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych i Ashoka), w ramach którego korzystamy z wiedzy profesjonalistów z branży private equity.

21 kwietnia 2017r. odbył się II charytatywny Bal Marzeń Fundacji PODAJ DALEJ. Gwiazdą wieczoru był Zbigniew Wodecki, który dał jeden ze swoich ostatnich występów… W piosence pt. „Nauczmy się żyć obok siebie” zostawił przesłanie:

Dzielmy się chlebem i troską,
Niech już nikt nie będzie sam,
Ziemia jest globalną wioską,
tym bardziej więc się uda nam.
Razem być,
ładniej żyć,
przestańmy kryć
sympatii nić.
Muz. Zbigniew Wodecki, sł. Wojciech Kejne

Bal Marzeń to wyjątkowe wydarzenie! Przybywają do nas liderzy biznesu, przedsiębiorcy, Przyjaciele Fundacji i wszyscy, którzy chcą zrobić coś dobrego, a przy okazji dobrze się bawić. Dochód z II Balu wyniósł ponad 23 tys. złotych i w całości został przeznaczony na pomoc osobom po wypadkach, które trafiają do Akademii Życia, by nauczyć się żyć z niepełnosprawnością.

Partnerzy i współorganizatorzy II Balu Marzeń.

<< poprzedni  –  następny >>

DOSTĘPNOŚĆ