Możesz pomóc

Chcąc zmieniać życie osób z niepełnosprawnością i oferować im jak najlepsze formy wsparcia, pozyskujemy środki z różnych źródeł.

ZAANGAŻUJ SWÓJ BIZNES
Współpracę z biznesem zawsze opieramy na zasadzie win – win. Staramy się, by cele biznesowe łączyć z celami i potrzebami społecznymi, a wszystko po to, by trwale wpływać na jakość życia osób z niepełnosprawnością. Na wiosnę zapraszamy naszych Partnerów na Charytatywny Bal Marzeń Fundacji PODAJ DALEJ, który jest doskonałym miejscem nawiązywania relacji biznesowych!

POMAGAJ REGULARNIE
Niezwykle ważna jest regularna pomoc. Nawet niewielkie, ale comiesięczne wpłaty pozwalają nam lepiej planować i realizować pomoc. Ty też możesz zmienić czyjeś życie. Wspieraj osoby, którym niepełnosprawność utrudnia bądź uniemożliwia niezależne życie. Wpłacaj dowolną kwotę regularnie co miesiąc na konto Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ. Numer rachunku w ING: 78 1050 1735 1000 0024 2547 0123 z dopiskiem „darowizna na rehabilitację”. Każda złotówka ma znaczenie! Dziękujemy!

POMÓŻ PRZY OKAZJI ZAKUPÓW ONLINE
Jeżeli kupujesz przez Internet, zaloguj się do serwisu FaniMani. Robisz zakupy tak jak zwykle, a sklep przekazuje część wartości Twoich zakupów wybranej przez Ciebie organizacji. Już ponad 1000 sklepów włączyło się do tej akcji!

UBEZPIECZ SIĘ I WSPIERAJ
Na platformie IdeaFairplay możesz kupić każde ubezpieczenie z oferty ponad 30 towarzystw i wskazać organizację, której IdeaFairPlay przekaże połowę zysków ze sprzedaży ubezpieczenia!

ZORGANIZUJ ZBIÓRKĘ NA FB
W kilka minut możesz utworzyć zbiórkę na FB i zaprosić znajomych, aby wpłacali datki na rehabilitację i naukę samodzielnego życia Podopiecznych Fundacji PODAJ DALEJ! Takie zbiórki można organizować np. z okazji własnych urodzin, ślubu czy innego wydarzenia, dzięki któremu dzielisz się swoim szczęściem z innymi!

PRZEKAŻ 1% PODATKU na rehabilitację i naukę samodzielnego życia. Wystarczy w odpowiedniej rubryce formularza zeznania podatkowego wpisać: numer KRS 0000 197 058 i kwotę 1% swojego podatku. Więcej informacji TUTAJ

Jeżeli masz pytania lub chcesz pomóc w jeszcze inny sposób, odezwij się do nas: kontakt@podajdalej.org.pl

<< poprzedni  –  następny >>

DOSTĘPNOŚĆ